Z radością ogłaszamy, że Wydział Budownictwa i Inżynierii Środowiska - ZUT został wyróżniony w prestiżowym rankingu Builder Education For The Future Top 2023! 11.01.2024 11:28

Słowa dr hab. inż. Anny Głowackiej, prof. ZUT, Dziekana Wydziału Budownictwa i Inżynierii Środowiska Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie: "Wydział Budownictwa i Inżynierii Środowiska ściśle współpracuje z otoczeniem społeczno-gospodarczym, co skutkuje wprowadzaniem innowacyjnych treści w procesie kształcenia oraz wzrostem różnorodności badań naukowych."

Czytaj więcej TUTAJ

Builder Ranking Education For The Future Top 2023, przygotowany przez renomowany miesięcznik Builder Polska, uwzględnia aktywność studentów oraz inicjatywy własne poszczególnych wydziałów budownictwa w ramach programu edukacyjnego „Builder for the Future”.