Wygrana studentów naszego wydziału w konkursie POWER TOWER 07.01.2022 12:31

Studenci Dawid Kardas, Adam Głowiński oraz Aleksander Łuczak z Studenckiego Koła Naukowego Katedry Budownictwa Ogólnego (opiekun: dr inż. Szymon Skibicki) wygrali dwa konkursy podczas tegorocznej edycji POWER TOWER (zorganizowanego przez Zakład Konstrukcji Metalowych oraz Inżynierskie Koło Studenckie z Politechniki Koszalińskiej).

Studenci zajęli pierwsze miejsce w konkursie na najładniejszy model wieży w kategorii tradycyjnej oraz pierwsze miejsce w kategorii tradycyjnej (wykonali wieżę, która przeniosła największe obciążenie). Konkursy polegały na wykonaniu najmocniejszej i najładniejszej wieży z drewna i odbyły się w Koszalinie w dniach 16 i 17 grudnia 2021.

Studencie Koło Naukowe z Katedry Budownictwa Ogólnego chciało także podziękować za pomoc w przygotowaniu do konkursu Pani dr inż. Hannie Weber, Panu dr inż. Piotrowi Szewczykowi, Pani dr inż. Ewie Silickiej oraz Pani dr inż. Agnieszce Pełce-Sawenko.