Informacje bieżące

Wydział Budownictwa i Inżynierii Środowiska ZUT oraz miesięcznik "Builder" zapraszają na "Dzień Młodego Inżyniera" 08.04.2021 12:22

Już 22 kwietnia na Wydziale Budownictwa i Inżynierii Środowiska Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego odbędzie się w formule ON-LINE „Dzień Młodego Inżyniera”. Wydarzenie jest organizowane wspólnie przez Wydział Budownictwa i Inżynierii Środowiska ZUT oraz miesięcznik „BUILDER” w ramach ogólnopolskiego programu edukacyjnego „Builder for the Young Engineers”.

W programie Dnia Młodego Inżyniera odbędą się wykłady dotyczące rozwiązań i technologii w nowoczesnym budownictwie, przedstawione przez doświadczonych inżynierów i architektów, reprezentujących wiodące firmy w branży budowlanej. Podczas wydarzenia online będzie czas na zadawanie pytań i aktywny udział w wydarzeniu. KAŻDY UCZESTNIK OTRZYMA IMIENNY CERTYFIKAT POTWIERDZAJĄCY UDZIAŁ W DNIU MŁODEGO INŻYNIERA.

UWAGA, żeby otrzymać certyfikat konieczne jest zarejestrowanie się na platformie Buildera oraz potwierdzenie obecności na wydarzeniu w dniu 22 kwietnia podczas DMI. Wydarzenie odbędzie się na platformie Zoom (każda osoba zarejestrowana otrzyma link na podany adres mailowy).

ZACZYNAMY 22 KWIETNIA, GODZ. 10.00. W załączeniu znajdziecie szczegółowy program DMI (format:  pdf, rozmiar:  470 KB).

Już dziś dokonaj rejestracji na DMI.