Spotkanie z firmą GeoClimaDesign zaowocowało nawiązaniem współpracy w obszarze naukowym i dydaktycznym 27.10.2020 12:19

W dniu 16 października 2020 r. na Wydziale Budownictwa i Inżynierii Środowiska odbyło się pierwsze spotkanie przedstawicieli dwóch wydziałów WBiIŚ oraz WTMiT w osobach Pani Karoliny Kurtz-Oreckiej i Pana Wojciecha Tuchowskiego, z przedstawicielami firmy GeoClimaDesign® z Niemiec w osobach Pani Antje Vargas i Pani Camila Vargas. Podczas spotkania obie strony potwierdziły chęć nawiązania współpracy w obszarze naukowym oraz dydaktycznym.

Firma GeoClimaDesign® specjalizuje się w powierzchniowych rozwiązaniach grzejno-chłodzących dedykowanych do układów niskotemperaturowych, które mogą mieć zastosowanie w płaszczyźnie podłóg, ścian i sufitów zarówno budynków nowych, jak i obiektów historycznych poddawanych termomodernizacji.