Program PROM – doktoranci z USA na konferencji „Awarie Budowlane” 30.05.2022 15:23

W dniach 23-27 maja 2022 r. odbyła się w Międzyzdrojach XXX Międzynarodowa Konferencja Naukowo-Techniczna „Awarie Budowlane”, organizowana miedzy innymi przez Wydział Budownictwa i Inżynierii Środowiska ZUT w Szczecinie. W Konferencji udział wzięło 6 doktorantów z Department of Civil Engineering, Auburn University  z oraz  doktorant z  Pennsylvania State University w USA. Opiekunem doktorantów w czasie Konferencji był prof. Andrzej Nowak z Auburn University. Doktoranci oprócz czynnego udziału w Konferencji zapoznali się z budową  tunelu komunikacyjnego pod rzeką Świną w Świnoujsciu. Udział  doktorantów z USA został sfinansowany przez  Narodową Agencję  Wymiany Akademickiej w ramach programu PROM „Międzynarodowa wymiana stypendialna doktorantów i kadry akademickiej”, który jest realizowany na ZUT w Szczecinie.