Laureaci Nagrody Ministra Rozwoju i Technologii z WBiIŚ 20.04.2022 18:44

Konkurs o Nagrodę Ministra Rozwoju i Technologii na najlepsze prace dyplomowe, rozprawy doktorskie oraz publikacje w dziedzinach architektury i budownictwa, planowania i zagospodarowania przestrzennego oraz mieszkalnictwa został rozstrzygnięty - edycja 2021 r. Z przyjemnością pragniemy poinformować, że wśród laureatów mamy dr. inż. Jarosława Strzałkowskiego i inż. Weronikę Gajdecką.

Nagrodę Ministra Rozwoju i Technologii (edycja 2021 r.) w kategorii rozprawy doktorskie uzyskał dr inż. Jarosław Strzałkowski z Wydziału Budownictwa i Inżynierii Środowiska ZUT za rozprawę pt. „Modyfikacja kompozytów betonowych pod względem izolacyjności i akumulacyjności cieplnej oraz wytrzymałości” (promotor prof. dr hab. inż.  Halina Garbalińska). W tej kategorii w skali kraju wyróżnionych zostało 8 rozpraw doktorskich. Naszemu Koledze składamy szczere gratulacje!

Nagrodę Ministra Rozwoju i Technologii (edycja 2021 r.) w kategorii prace inżynierskie uzyskała inż. Weronika Gajdecka, studentka Wydziału Budownictwa i Inżynierii Środowiska ZUT za pracę pt. „Projekt elementów konstrukcji budynku wysokościowego z zastosowaniem betonu zbrojnego i fibrobetonu na podstawie norm PN-EN 1992-1-1 I ACI 544.6R-15” (promotor dr inż. Adam Zieliński). Naszej Studentce składamy szczere gratulacje!

Lista laureatów 49. Nagrody Ministra Rozwoju i Technologii znajduje się na stronie.