Konkurs B4F dla Młodych Inżynierów 09.10.2020 13:50

Konkurs dla Młodych Inżynierów to jeden z najpoważniejszych konkursów dedykowanych studentom oraz młodym absolwentom budownictwa. Konkurs wspiera studentów wydziałów budownictwa oraz młodych inżynierów w ich twórczym, zawodowym rozwoju. Wyłania autorów najlepszych prac, cechujących się pomysłowością, otwartością, wysoką jakością projektu, dbałością o detale oraz poprawnością zastosowanych rozwiązań materiałowych i technologicznych.

Konkurs składa się z dwóch etapów. W pierwszym etapie uczestnicy wgrywają swoje prace konkursowe na specjalnie przygotowaną platformę. Autorzy prac zakwalifikowanych do II etapu konkursu osobiście prezentują swoje projekty. Konkurs ma charakter otwarty i ogólnopolski. Mogą brać w nim udział osoby pełnoletnie będące studentami I oraz II stopnia studiów o kierunku architektura lub architektura i urbanistyka oraz budownictwo uczelni państwowych oraz prywatnych, a także absolwenci tych kierunków niezależnie od miejsca zatrudnienia, pod warunkiem, że nie ukończyli 35. roku życia. Kapitułę konkursu tworzą wybitni polscy architekci i inżynierowie o uznanym dorobku twórczym.

ZADANIE: WYZWANIE MŁODEGO INŻYNIERA

Projekt koncepcyjny stanowiący dla autora (autorów) wyzwanie i będący autorską propozycją rozwiązania zdefiniowanego wyzwania inżynierskiego. Więcej o wyzwaniu młodego inżynieria.

ZADANIE WSPÓLNE ARCHITEKTONICZNO–INŻYNIERSKIE: WYZWANIE, KTÓRE ŁĄCZY

Architektoniczno-inżynierski projekt koncepcyjny stanowiący dla autorów wyzwanie, będący zarówno autorską propozycją spojrzenia na architekturę, jak i autorską propozycją rozwiązania zdefiniowanego wyzwania inżynierskiego. Więcej o wyzwaniu, które łączy.

Do wygrania nagrody pieniężne oraz promocja najlepszych projektów na łamach miesięcznika „Builder”.

Termin nadsyłania prac upływa 2 lutego 2021.