Informacje bieżące

Już jutro - 22 kwietnia na Wydziale Budownictwa i Inżynierii Środowiska ZUT odbędzie się „Dzień Młodego Inżyniera” 21.04.2021 11:30

Wydarzenie jest organizowane wspólnie przez Wydział Budownictwa i Inżynierii Środowiska ZUT oraz miesięcznik „BUILDER” w ramach ogólnopolskiego programu edukacyjnego „Builder for the Young Engineers”.

Niektórzy maja problemy z rejestracją, tak więc przekazuję Państwu link do spotkania, następnie po spotkaniu proszę zgłosić się do organizatora "BUILDER" o przesłanie certyfikatu.

DMI odbędzie się w formule ON-LINE na platformie Zoom.

LINK DO PLATFORMY ZOOM:
Topic: DMI Wydział Budownictwa i Inżynierii Środowiska Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego Time: Apr 22, 2021 10:00 AM Warsaw Join Zoom Meeting us02web.zoom.us/j/85659842692

W programie Dnia Młodego Inżyniera odbędą się wykłady dotyczące rozwiązań i technologii w nowoczesnym budownictwie, przedstawione przez doświadczonych inżynierów i architektów, reprezentujących wiodące firmy w branży budowlanej. Podczas wydarzenia online będzie czas na zadawanie pytań i aktywny udział w wydarzeniu.

KAŻDY UCZESTNIK OTRZYMA IMIENNY CERTYFIKAT POTWIERDZAJĄCY UDZIAŁ W DNIU MŁODEGO INŻYNIERA.
UWAGA, żeby otrzymać certyfikat konieczne jest zarejestrowanie się na platformie Buildera, link do rejestracji: b4f.buildercorp.pl/Events/Details/144 oraz potwierdzenie obecności na wydarzeniu w dniu 22 kwietnia podczas DMI.

ZACZYNAMY 22 KWIETNIA, GODZ. 10.00 W załączeniu znajdziecie szczegółowy program DMI (format:  pdf, rozmiar:  470 KB).