Informacja na temat konferencji ICSEFCM 2021 06.09.2021 07:56

W dniach 31.08 - 02.09.2021 na Wydziale Budownictwa i Inżynierii Środowiska odbyła się 2nd International Conference on Sustainable, Environmental Friendly Construction Materials.

Konferencja została zorganizowana przez WBiIŚ w ramach programu PROM finansowanego przez NAWA. W konferencji wzięli udział doktoranci i opiekunowie z trzech uczelni zagranicznych:

• Aristotle University of Thessaloniki, Grecja
  • NOVA University of Lisbon, Portugalia
  • University of Córdoba, Hiszpania

oraz uczelni z Polski:

• AGH w Krakowie
  • Politechniki Warszawskiej
  • ZUT w Szczecinie

Obrady odbyły się w pełnym reżimie sanitarnym w systemie hybrydowym.

Doktoranci z uczelni zagranicznych wzięli również udział w zajęciach praktycznych prowadzonych przez pracowników ZUT w ramach 1st International Workshop for PhD Students - Building Materials and Environmental Aspects in Civil Engineering Practice 2021 zorganizowanego w dniach 02.09 - 03.09.2021 na Wydziale Budownictwa i Inżynierii Środowiska i Wydziale Inżynierii i Technologii Chemicznej.