Iluminacje 2022 25.05.2022 11:32

Pomysły aranżacji świetlnych

Miasto nocą wygląda zupełnie inaczej, a gdy dodamy do tego wyjątkowe oświetlenie, to już w ogóle dzieje się magia. Przed nami kolejna edycja Iluminacji Szczecin, do współtworzenia których zaprasza są artystów, inżynierów oraz light designerów.

14 sierpnia Żegluga Szczecińska Turystyka Wydarzenia organizuje IV edycję Iluminacji Szczecin 2022 i poszukuje kreatywnych osób, które mogłoby razem z nimi to wydarzenie współtworzyć. Żegluga ogłosiła konkurs na świetlne aranżacje, które pojawiłyby się w centrum miasta w ramach eventu.

Na naszej Uczelni z pewnością znajdą się kreatywni studenci i pracownicy, którzy chcieliby wziąć udział w tym przedsięwzięciu…

Wszystkich artystów, light designerów, inżynierów, ale także wszystkie osoby zajmujące się sztuką światła zapraszamy do udziału w konkursie.

Projekty i pomysły instalacji, które mogłyby pojawić się w miejskiej przestrzeni w pobliżu Złotego Szlaku Szczecina na odcinku od Zamku Książąt Pomorskich do Urzędu Miasta Szczecin i współtworzyć wydarzenie jakim będą Iluminacje Szczecin 2022 przesyłane są za pomocą formularza zgłoszeniowego.

Formularz zgłoszeniowy oraz pełny regulamin konkursu na stronie internetowej
zstw.szczecin.pl/pl/wydarzenia/2022/iluminacje-szczecin/konkurs-aranzacje-swietlne

Na zgłoszenia macie Państwo czas do 28 czerwca. Po tym terminie komisja wyłoni instalacje, które zostaną zaprezentowane 14 sierpnia podczas IV edycji Iluminacji Szczecin.