Gratulacje z okazji nadania tytułu naukowego profesora Pani Elżbiecie Horszczaruk 16.10.2020 13:35

Mamy zaszczyt i przyjemność poinformować, że w dniu 28 września 2020 r. Pani dr hab. inż. Elżbieta Horszczaruk postanowieniem Prezydenta RP Andrzeja Dudy otrzymała tytuł naukowy profesora nauk inżynieryjno-technicznych.

Nadanie tego tytułu jest uhonorowaniem znaczącego dorobku naukowego Pani Profesor w dziedzinie nauk inżynieryjno-technicznych oraz Jej wieloletniej pracy w zakresie kształcenia studentów i młodych naukowców.

W imieniu Władz Dziekańskich oraz całej wspólnoty akademickiej Wydziału Budownictwa i Inżynierii Środowiska składamy Pani Profesor najserdeczniejsze gratulacje oraz życzymy dalszych sukcesów w realizacji planów i zamierzeń naukowych.