Dzień Otwarty na Wydziale Budownictwa i Inżynierii Środowiska w dniu 24 czerwca 2021 r. 18.06.2021 11:10

Zapraszamy kandydatów do wizyty na naszym wydziale w dniu 24 czerwca 2021 roku w godzinach 10:00 - 14:00 w ramach Dni Otwartych ZUT.

Pokażemy Wam:

• Salę audytoryjną 302, w której będziecie mieć wykłady;
  • Dziekanat, gdzie możecie składać dokumenty;
  • Bibliotekę, ulubione miejsce studentów;
  • Laboratoria wydziałowe.

W laboratoriach zobaczycie:

• Do czego służą kamery termowizyjne;
  • Drukarkę przy pomocy, której możesz wydrukować dom;
  • Sprzęt do zadań specjalnych w terenie;
  • Co ochłodzi nas latem? Klimatyzator – czyli trochę o instalacjach budowanych;
  • W większości instalacji budowlanych płynie woda, więc na koniec zapraszamy na wycieczkę do laboratorium wodnego.

Odpowiemy na Wasze pytania dotyczące studiów czy rekrutacji.

Jak się do nas dostać?
Zapraszamy kandydatów, w reżimie sanitarnym z maseczkami na twarzy, do holu głównego WBiIŚ znajdującego się w budynku przy al. Piastów 50a, na jedną z wybranych godzin: 1000, 1100, 1200, 1300, 1400.

Grupy maksymalnie do 10 osób. Prosimy o zarezerwowanie miejsca poprzez e-maila z tematem „Drzwi otwarte” albo przez FB.

www.facebook.com/WBiISZUT
aps@zut.edu.pl