Dominik Sadlak autorem grafiki na drzwiach wejściowych 08.10.2024 09:57

Pomysł, by wyróżnić wejście do budynku, narodził się w głowie Prorektora ds. organizacji i współpracy z gospodarką dr. hab. inż. Krzysztofa Pietrusewicza, prof. ZUT.

Pani Dziekan Anna Głowacka niemalże natychmiast miała wizję, jak powinny wyglądać drzwi. Realizację tego zadania powierzono studentowi naszego wydziału.

Grafika przedstawia:

• logo ZUT
  • logo WBiIŚ
  • i w centralnej części logo Samorządu Studentów WBiIŚ.

Dominik Sadlak - student drugiego roku budownictwa; podjął studia z nastawieniem pozostawienia po sobie czegoś wartościowego. Jak sam mówi, nie skupia się jedynie na rezultacie, bowiem docenia drogę, którą podąża do celu. Sam proces tworzenia jest dla niego ekscytujący! Budownictwo to odzwierciedlenie jego samego - to urzeczywistnienie umysłu ścisłego, który zakotwiczony jest w artystycznej duszy. Pana Dominika bez reszty pochłaniają grafika, szycie i inne aktywności związane ze sztuką.

Skoro Pan Dominik nosi w sobie takie zestawienie talentów, to jesteśmy przekonani, że jego projekty budowlane będą spektakularne!

fot. Kamila Kozioł/ZUT