Akcja Szlachetna Paczka 03.12.2021 10:18

Drodzy Studenci!

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w akcji Szlachetna Paczka i pomocy potrzebującej rodzinie!

W tym roku dołączyliśmy się do tej pięknej inicjatywy razem z Parlamentem Samorządu Studenckiego ZUT.

W związku z tym, na holu znajdują się dwa kartony przeznaczone na zbiórkę żywności i chemii. Zachęcamy Was do dołożenia swojej cegiełki w postaci produktów z listy poniżej:

Żywność trwała: czarna herbata, kawa rozpuszczalna i mielona, ryż biały, kasza gryczana, makaron świderki, mąka tortowa, olej rzepakowy, dżem truskawkowy, konserwy mięsne turystyczne, konserwy rybne: śledź w sosie pomidorowym, owoce i warzywa w puszkach: brzoskwinie, ananasy, groszek, kukurydza, fasola biała, ciecierzyca

Środki czystości: mydło, szampon, szczoteczka do zębów, pasta do zębów, podpaski/tampony, płyn do płukania, proszek do prania, płyn do mycia naczyń, płyny czyszczące, tabletki i sól do zmywarki.

Zbiórka trwa do 6 grudnia włącznie.

Z góry dziękujemy!

Samorząd Studencki WBiIŚ