Rekrutacja na studia podyplomowe „Bezpieczeństwo i higiena pracy” 07.09.2023 09:51

Do 25 września 2023 roku trwa rekrutacja na studia podyplomowe „Bezpieczeństwo i higiena pracy” na Wydziale Budownictwa i Inżynierii Środowiska ZUT w Szczecinie.

Studia podyplomowe „Bezpieczeństwo i higiena pracy” skierowane są do osób, które chcą przygotować się do wykonywania zawodu inspektora BHP oraz do osób już zatrudnionych w służbie BHP, dążących do podniesienia swoich kwalifikacji. Oprócz merytorycznego przygotowania do pełnienia obowiązków pracownika służby BHP, słuchacz nabędzie kwalifikacje metodyczno-dydaktyczne, umożliwiające prowadzenie szkoleń w zakresie BHP. Ponadto będzie miał możliwość uczestniczenia w kursach: audytora wewnętrznego Systemu Zarządzania Bezpieczeństwem i Higieną Pracy ISO 45001 i pierwszej pomocy przedmedycznej. Studia podyplomowe „Bezpieczeństwo i higiena pracy” dają możliwość uzyskania drugiego zawodu oraz uruchomienia własnej działalności gospodarczej w tym zakresie.

Całkowity koszt studiów: 2 800 zł. Istnieje możliwość płacenia w ratach.

Więcej informacji na:

www.zut.edu.pl/pion-prorektora-ds-ksztalcenia/dzial-ksztalcenia/studia-podyplomowe-i-inne-formy-ksztalcenia/wydzial-budownictwa-i-architektury/podyplomowe-studia-bezpieczenstwo-i-higiena-pracy.html