Aktualności dla studentów

Warsztaty BIM 03.04.2023 18:59

WARSZTATY BIM - ZAPRASZAMY!

Miesięcznik Builder wraz z firmą WSC Witold Szymanik zapraszają na WARSZTATY BIM w zakresie "Wykorzystanie modeli IFC we współpracy i koordynacji międzybranżowej", które odbędą się w formule on-line (na platformie Zoom) w dniu 5 kwietnia 2023 w godz. 09.00 - 11.00 (środa).

Każdy uczestnik otrzyma imienny CERTYFIKAT, potwierdzający udział w warsztatach. Warsztaty BIM zorganizowane zostaną w ramach programu Builder for the Young Architects specjalnie dla studentów Wydziału Architektury Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie.

Udział w warsztatach jest bezpłatny. W załączeniu szczegółowy program warsztatów. (format:  pdf, rozmiar:  323 kB)

UWAGA: Udział w warsztatach jest możliwy jedynie poprzez rejestrację na platformie Buildera: REJESTRACJA: b4f.buildercorp.pl/Events/Details/213

Zarejestrowane osoby, na podany przy rejestracji adres mailowy, przed rozpoczęciem warsztatów otrzymają dostęp do platformy Zoom.

W celu aktywnego udziału w warsztatach prosimy o zarejestrowanie się, pobranie i zainstalowanie program BIMcollab Zoom – helpcenter.bimcollab.com/portal/en/kb/articles/downloads