Aktualności dla studentów

Spotkanie organizacyjne w sprawie wyjazdu na "3D Concrete Printing" 23.01.2024 09:40

W dniach od 3 do 14 czerwca będzie organizowany ERASMUS + Blended Intensive Program w zakresie "3D Concrete Printing". Zajęcia odbędą się we Francji (Paryż oraz Orlean).

Możliwość udziału w programie mają studenci naszego Wydziału (ze względu na zakres programu preferowany jest 3 rok studiów lub wyżej). Pozostałe informacje znajdują się w broszurze załączonej do postu (format:  pdf, rozmiar:  7,61 MB) (łącznie z terminami). Wstępna kwalifikacja odbędzie się na ZUT, ale ostatecznego wyboru kandydatów dokona komisja koordynatorów poszczególnych Wydziałów uczelni partnerskich. Liczba miejsce jest mocno ograniczona.

Spotkanie organizacyjne w sprawie wyjazdu odbędzie się dnia 24 stycznia (środa), godz. 12.15-13.00 w sali 165. Koordynatorem Wydziałowym oraz przedstawicielem ZUT w tym BIP jest dr inż. Szymon Skibicki. W przypadku pytań zachęcamy do kontaktu z Panem Doktorem!