Aktualności dla studentów

Nabór dla studentów - ERASMUS + Blended Intensive Program w zakresie "3D Concrete Printing" 29.01.2024 15:31

Przypominamy, że w dniach od 3 do 14 czerwca będzie organizowany ERASMUS + Blended Intensive Program w zakresie "3D Concrete Printing". Zajęcia odbędą się we Francji (Paryż oraz Orlean).

Możliwość udziału w programie mają studenci naszego Wydziału (ze względu na zakres programu preferowany jest 3 rok studiów lub wyżej). Pozostałe informacje znajdują się w broszurze załączonej do postu. Wstępna kwalifikacja odbędzie się na ZUT, ale ostatecznego wyboru kandydatów dokona komisja koordynatorów poszczególnych Wydziałów uczelni partnerskich. Liczba miejsce jest mocno ograniczona.

Wewnętrzny termin rekrutacji to 9 lutego 2023.

Aplikacje (karta zgłoszenia uczestnik BIP - ESTP Paris.doc) oraz dodatkowe dokumenty wskazane w broszurze należy dostarczyć we wskazanym terminie do Pana dr. inż. A. Pozlewicza lub dr. inż. S. Skibickiego.

Osoby, które przejdą kwalifikację otrzymają stypendium na wyjazd o wielkości zgodnej z programem ERASMUS.

Koordynatorem Wydziałowym oraz przedstawicielem ZUT w tym BIP jest dr inż. Szymon Skibicki. W przypadku pytań zachęcamy do kontaktu z Panem Doktorem!

karta zgłoszenia (format:  doc, rozmiar:  101 kB)

broszura (format:  pdf, rozmiar:  7,61 MB)