Aktualności dla studentów

Dr hab. inż. Anna Głowacka, prof. ZUT Dziekanem Wydziału Budownictwa i Inżynierii Środowiska na kadencję 2024-2028 20.06.2024 09:42

Dr hab. inż. Anna Głowacka, prof. ZUT Dziekanem Wydziału Budownictwa i Inżynierii Środowiska na kadencję 2024-2028!

Szanowna Pani Dziekan,

gratulujemy powołania na to stanowisko! Niewątpliwie jest to dowód uznania Pani dotychczasowych osiągnięć!

Życzymy sukcesów w prowadzeniu Wydziału Budownictwa i Inżynierii Środowiska oraz owocnej współpracy ze społecznością akademicką i otoczeniem społeczno-gospodarczym! Jesteśmy przekonani, że kontynuacja podjętych przez Panią w poprzedniej kadencji przedsięwzięć wpłynie na dynamiczny rozwój NASZEGO wydziału!

Rektor Elekt prof. dr hab. inż. Arkadiusz Terman wskazał nowe władze poszczególnych wydziałów, zachęcamy do zapoznania się z informacjami na stronie:

www.zut.edu.pl/zut-strona-glowna/informacje-biezace/article/nowi-dziekani-zachodniopomorskiego-uniwersytetu-technologicznego-w-szczecinie.html

fot. Aurelia Kołodziej