Aktualności dla pracowników

Stowarzyszenie Polska Wentylacja zaprasza 21 maja 2021 r. na wydarzenie online: TRENDY HVAC: KIERUNKI – WYZWANIA – PERSPEKTYWY 07.05.2021 07:55

Wydarzenie jest kontynuacją pierwszej edycji Akcji Edukacji, która odbyła się w roku 2020 stacjonarnie w Warszawie i zgromadziła ponad 300 studentów z 16 uczelni z całej Polski.
  • W panelu KIERUNKI prelegenci opowiedzą o aktualnych tendencjach w projektowaniu instalacji wentylacyjnych.  Godzina 11.00-12.00.
  • W panelu WYZWANIA, którego częścią będzie WARSZTAT PROJEKTANTA, czołowi projektanci z najlepszych biur projektowych zaprezentują systemy wentylacyjne w obiektach nominowanych do nagrody PASCAL 2021. Ogłoszeni zostaną także Laureaci tegorocznej edycji nagrody. Godzina 12.00-14.30.
  • Panel PERSPEKTYWY będzie dotyczył pracy zawodowej i będzie skierowany głównie do studentów z kierunków technicznych z zakresu wentylacji, klimatyzacji i chłodzenia. Eksperci z biur projektowych, firm wykonawczych i handlowych zaprezentują jak na co dzień wygląda praca inżyniera HVAC. W tej części wydarzenia zaprezentowane zostaną także oferty praktyk studenckich w firmach z branży wentylacyjno-klimatyzacyjnej.

Rejestracja online (do 20 maja o godz. 16.00).

Szczegółowy program wydarzenia (format:  pdf, rozmiar:  612 kB).