Aktualności dla pracowników

PODZIAŁ I ZMIANA NAZWY WYDZIAŁU 28.09.2020 13:49

Uwaga, ważna informacja w sprawie aktualizacji nazwy wydziałowej.

Zgodnie z Zarządzeniem nr 84 Rektora Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie z dnia 9 czerwca 2020 r. zmieniającym zarządzenie nr 77 Rektora ZUT z dnia 14 października 2019 r.  w sprawie nadania Regulaminu organizacyjnego Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie Wydział Budownictwa i Architektury został podzielony na dwa nowe wydziały: Wydział Architektury i Wydział Budownictwa i Inżynierii Środowiska.

Od dnia 1 września 2020 roku należy używać nazwy wydziału „Wydział Budownictwa i Inżynierii Środowiska” dotyczy to również wszystkich pism, recenzji, podań. Dodatkowo zwraca się uwagę na fakt, że prawidłowy adres wydziału to aleja Piastów 50a. Prosi się nauczycieli o uaktualnienie tej informacji w swoich danych na stronach internetowych jednostek oraz w stopkach e-maili. Nowe logo można pobrać ze strony wydziałowej.