Aktualności dla doktorantów

Seminarium firmy Rector 09.05.2024 10:43

Juwenalia to przede wszystkim wysiłek fizyczny – trzeba się dobrze bawić, tańczyć do późnej nocy lub wczesnego ranka. Dość wyczerpujące… By na Wydziale Budownictwa i Inżynierii Środowiska nie zaburzyć stanu równowagi, proponujemy wysiłek umysłowy i darmową wejściówkę dla każdego studenta na szkolenie dla profesjonalistów!

Już 15 maja na naszym wydziale gościć będziemy Przedstawiciela Firmy Rector.

Pan mgr inż. arch. Przemysław Deryło poprowadzi:

-prezentację dla Studentów o godzinie 12:15 w sali 302. Spotkanie dotyczyć będzie realizacji stropów prefabrykowanych – na przykładach przedstawione zostaną ich zalety, wady oraz niezbędne nakłady.

-seminarium dla Studentów o godzinie 14:15 w sali 305. Zakres tematyczny będzie obejmował oprogramowanie do projektowania stropów.

Natomiast w godzinach 15:15-18:00 w sali 302 odbędzie się szkolenie „Systemy Stropowe Gęstożebrowe sprężone na przykładzie Stropów Rector” dla Członków Zachodniopomorskiej Okręgowej Izby Inżynierów Budownictwa w Szczecinie. Poruszone zostaną tematy wymiany stropów w istniejących budynkach, a także zostanie zaprezentowane oprogramowanie do projektowania stropów gęstożebrowych sprężonych.

Każdy chętny uczestnik szkolenia może otrzymać omawiane podczas szkolenia oprogramowanie.

Szczegółowy program szkolenia dostępny jest na stronie: zoiib.pl/nasze-szkolenia