Aktualności dla doktorantów

Ruszył konkurs dla naszych studentów na najlepszą pracę dyplomową. To już 10. edycja! 19.10.2022 14:57

Drodzy Studenci, Szanowni Państwo, Organizatorzy konkursu na najlepszą pracę inżynierską i magisterską z zakresu budownictwa i inżynierii środowiska, obronioną na Wydziale Budownictwa i Inżynierii Środowiska, ogłaszają 10. edycję konkursu, którego rozpoczęcie następuje z dniem zamieszczenia ogłoszenia. Na laureatów czekają atrakcyjne nagrody.

Konkurs organizuje dziekan Wydziału Budownictwa i Inżynierii Środowiska, Zachodniopomorska Okręgowa Izba Inżynierów Budownictwa, Polski Związek Inżynierów i Techników Budownictwa – Oddział w Szczecinie, Siemaszko Zakład Budowlany mgr inż. Lesław Siemaszko i Siemaszko Sp. z.o.o., Stowarzyszenie Inżynierów i Techników Komunikacji Rzeczpospolitej Polskiej - Oddział w Szczecinie, Szczecińska Energetyka Cieplna Sp. z o.o., Zakład Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. w Szczecinie, Przedsiębiorstwo Budowlane CIROKO Sp. z o.o.

Zgodnie z Regulaminem konkursu prace obronione w roku akademickim 2021/2022 zgłasza promotor, przekazując organizatorom egzemplarz pracy oraz kopię recenzji promotora i recenzenta poświadczone za zgodność z oryginałem w dziekanacie.

Na konkurs mogą być zgłoszone prace z kierunku budownictwo i kierunku inżynieria środowiska – projektowe oraz badawcze: (laboratoryjne i analityczne). Prace na konkurs należy zgłosić w dziekanacie (pok. 205) do dnia 03.11.2022r. (czwartek).

Rozstrzygnięcie konkursu oraz uroczyste wręczenie nagród nastąpi w czasie uroczystości rozdania dyplomów ukończenia studiów w roku akademickim 2021/2022 r. lub innym terminie wskazanym przez kapitułę konkursu. Autorzy zwycięskich prac otrzymają dyplomy oraz nagrody pieniężne.

Wypełniony przez promotora formularz zgłoszenia pracy do konkursu należy wysłać  na adres mailowy: Teresa.Rucinska@zut.edu.pl.  (proszę o wysłanie formularza w pliku Word opisanym wg schematu).

Formularz zgłoszenia pracy do konkursu (format:  docx, rozmiar:  16,91 kB)

Regulamin konkursu (format:  pdf, rozmiar:  119 kB)