Aktualności dla doktorantów

Konkurs dla studentów WBiIŚ ZUT w Szczecinie na najlepszą pracę dyplomową obronioną w roku ak. 2022/2023 - 11 edycja! 29.11.2023 12:04

Drodzy Studenci, Szanowni Państwo,

Organizatorzy konkursu na najlepszą pracę inżynierską i magisterską z zakresu budownictwa i inżynierii środowiska, obronioną na Wydziale Budownictwa i Inżynierii Środowiska w ZUT, ogłaszają XI edycję konkursu, którego rozpoczęcie następuje z dniem zamieszczenia ogłoszenia. Na laureatów czekają atrakcyjne nagrody.

Konkurs organizuje Dziekan Wydziału Budownictwa i Inżynierii Środowiska, Polski Związek Inżynierów i Techników Budownictwa – Oddział w Szczecinie, Zachodniopomorska Okręgowa Izba Inżynierów Budownictwa,  Stowarzyszenie Inżynierów i Techników Komunikacji Rzeczpospolitej Polskiej - Oddział w Szczecinie oraz Firmy związane z branżą budowlaną i instalacyjną

Zgodnie z Regulaminem (format:  pdf, rozmiar:  118 kB) konkursu prace obronione w roku akademickim 2022/2023 zgłasza promotor i przekazuje organizatorom egzemplarz pracy oraz kopię recenzji promotora i recenzenta poświadczone za zgodność z oryginałem w dziekanacie. Prosimy o wnikliwe zapoznanie się z Regulaminem konkursu.

Na konkurs mogą być zgłoszone prace obronione na kierunku budownictwo i na kierunku inżynieria środowiska – projektowe oraz badawcze (laboratoryjne i analityczne).

Prace na konkurs należy zgłosić w dziekanacie (pok. 205), w nieprzekraczalnym terminie do dnia 14.12.2023 r. (czwartek).

Rozstrzygnięcie konkursu oraz uroczyste wręczenie nagród nastąpi na przełomie maja-czerwca 2024 r. lub w innym terminie wskazanym przez Kapitułę Konkursu. Autorzy zwycięskich prac otrzymają dyplomy, nagrody pieniężne oraz roczną prenumeratę czasopisma tematycznie związanego z ukończonym kierunkiem studiów.

Wypełniony przez promotora formularz zgłoszenia pracy do konkursu (format:  docx, rozmiar:  16,86 kB) należy wysłać  na adres mailowy: Teresa.Rucinska@zut.edu.pl.  (proszę o wysłanie formularza w pliku word opisanym wg schematu).

Formularz zgłoszenia pracy do konkursu (format:  docx, rozmiar:  16,86 kB)

Regulamin konkursu (format:  pdf, rozmiar:  118 kB)