Informacje bieżące

1 czerwca 2026 - Uroczyste otwarcie wejscia do Budynku WBiIŚ 29.05.2026 16:00

Dziekan Wydziału Budownictwa i Inżynierii Środowiska ZUT, dr hab. inż. Anna Głowacka, prof. ZUT, wraz z Samorządem Studenckim WBiIŚ serdecznie zapraszają pracowników, studentów oraz sympatyków Wydziału na uroczyste otwarcie wejścia do budynku WBiIŚ.

Wydarzenie odbędzie się w poniedziałek, 1 czerwca 2026 r. o godz. 10:00 przed głównym wejściem do budynku Wydziału.

Po części oficjalnej wszystkich uczestników zapraszamy na spotkanie integracyjne przy grillu, organizowane przez Samorząd Studencki WBiIŚ.

Będzie to doskonała okazja do wspólnego świętowania, rozmów oraz integracji społeczności akademickiej naszego Wydziału.

Serdecznie zapraszamy do udziału!

Plakat promujący „Wydziałowego Grilla” organizowanego przez Wydział Budownictwa i Inżynierii Środowiska ZUT: 1 czerwca 2026 r. o godz. 10:00 przy wejściu głównym, z informacją o parkingu wydziałowym. Na środku duży napis „Zapraszamy na Wydziałowego Grilla!