Dziekan Wydziału Budownictwa i Inżynierii Środowiska ZUT, dr hab. inż. Anna Głowacka, prof. ZUT, wraz z Samorządem Studenckim WBiIŚ serdecznie zapraszają pracowników, studentów oraz sympatyków Wydziału na uroczyste otwarcie wejścia do budynku WBiIŚ.
Wydarzenie odbędzie się w poniedziałek, 1 czerwca 2026 r. o godz. 10:00 przed głównym wejściem do budynku Wydziału.
Po części oficjalnej wszystkich uczestników zapraszamy na spotkanie integracyjne przy grillu, organizowane przez Samorząd Studencki WBiIŚ.
Będzie to doskonała okazja do wspólnego świętowania, rozmów oraz integracji społeczności akademickiej naszego Wydziału.
Serdecznie zapraszamy do udziału!
